Apie mus

Daugiau kaip 20 metų Advokato Domo Balandžio kontora konsultuoja klientus, atstovauja juos valstybės ir savivaldybių institucijose, analizuoja ir vertina projektus, rengia sutartis bei dokumentus, gina bei atstovauja klientus teismuose.

Mūsų tikslas - padėti privačiam asmeniui, investuotojui, verslininkui, įmonei, įstaigai ar organizacijai tiksliai suvokti Lietuvos ir Europos Sąjungos teisę, teisingai įvertinti aplinkybes ir priimti optimalų sprendimą.

Mūsų dėmesio centre - kvalifikuota teisinė pagalba sprendžiant konkrečią kliento problemą.

Atstovaujame ir giname kiekvieną, kuris siekia pasinaudoti savo teisėmis, gina savo garbę, turtą, interesus ir ieško teisingumo.

Mūsų patirtis rodo, kad kliento ir advokato tarpusavio pasitikėjimas yra svarbi sąlyga efektyviai spręsti problemas. Atstovaudami ir gindami klientus tariamės su jais bei deriname savo veiksmus.

Sugebame veikti, vadovaudamiesi kliento interesais ir išsaugodami mums patikėtą informaciją, komercinę bei profesinę paslaptį.

Kontoros advokatai sprendžia ginčus teismuose ir arbitražuose.

Teisinių paslaugų kokybę padeda palaikyti patirtis, įgyta dirbant su projektais, susietais su Lietuvos ir Europos Sąjungos reikalavimų įdiegimu aplinkosaugoje, aviacijoje, intelektinės nuosavybės srityje, administruojant projektus, organizuojant viešuosius pirkimus.

Nuo 2016 m. advokatai turi teisę teikti teismo mediacijos (taikinimo) paslaugas.

Advokato Domo Balandžio kontora

Gedimino pr. 46-23, 01110 Vilnius

Tel./Faks. +370 5 2 65 10 10,
Mob. +370 6 85 23395

info@adb.lt